2024. Szeptember 30. 07:46, hétfő |

Külföldi rekordnevezés várható október közepén a Budapest Maratonon, amelyet negyven éve rendeztek meg először.

Jobban van Kempf Zoltán BMX-versenyző
2024. Szeptember 29. 08:24, vasárnap |

Kielégítő és megnyugtató az állapota Kempf Zoltán BMX-versenyzőnek, aki a múlt héten szenvedett súlyos balesetet Svájcban.

Legyőzte a románokat felkészülési mérkőzésen a női kézilabda-válogatott
2024. Szeptember 29. 08:22, vasárnap |

A női kézilabda-válogatott sokáig szoros felkészülési mérkőzésen 37-28-ra nyert a román csapat ellen Tatabányán.

Férfi kézilabda BL - Bodó bombagóljával nyert a Szeged
2024. Szeptember 27. 07:47, péntek |

A Szeged házigazdaként 33-32-re legyőzte csütörtökön a francia HBC Nantes csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

Európa-liga - Brüsszeli vereséggel rajtolt a Ferencváros
2024. Szeptember 26. 08:11, csütörtök |

A Ferencváros 2-1-es vereség szenvedett a belga Anderlecht otthonában a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának szerdai nyitófordulójában.

Dobogós helyezések és értékes pontok Nyirádon
2024. Szeptember 25. 13:28, szerda |

Hosszú szünet után Nyirádra tért vissza a magyar bajnokság mezőnye, és a Korda Racing is visszatért a „régi” kerékvágásba, a Rallycross Európa Bajnokság után újra hat versenyautóval szállt harcba a bajnoki pontokért.

Orosz Pál: a cél az Európa-ligában a továbbjutás
2024. Szeptember 25. 07:42, szerda |

A sportvezető az m4sport.hu-nak adott interjúban elmondta, a papírforma alapján nem az FTC az esélyes.

Szabó Bende összetett harmadik lett az Euro Trophy-n!
2024. Szeptember 23. 12:45, hétfő |

Óriási élmény és felejthetetlen érzelmek azok, amiket Bende érzett már a megérkezéskor a pályára Lonatoba.

Labdarúgó NBI – Fehérvár elleni győzelmével újra a tabella élén a Puskás Akadémia
2024. Szeptember 23. 07:57, hétfő |

A Puskás Akadémia magabiztos, 3-0 arányú győzelmet aratott a vendég Fehérvár felett vasárnap, az OTP Bank Liga 7. fordulójában, ezzel átvette a vezetést a tabellán.