2024. október 19, szombat - Nándor

Hírek | Sport

Magyar-holland - Sallai Roland: új szabályok vannak Telkiben
2024. Október 10. 08:17, csütörtök |

Új szabályok vannak Telkiben a hollandok és a bosnyákok elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésekre készülő magyar labdarúgó-válogatottnál Sallai Roland elmondása szerint.

Szoboszlai bajnokságot és Bajnokok Ligáját nyerne a Liverpoollal
2024. Október 09. 09:17, szerda |

A bajnoki címet és a Bajnokok Ligáját is szeretné megnyerni a Liverpoollal Szoboszlai Dominik, az angol labdarúgó-bajnokság listavezetőjének magyar légiósa.

Irány a VB!
2024. Október 08. 15:44, kedd |

Irány a VB!

Beszélgetés Juráncsik Balázs Gokartversenyzővel, a 2024-s versenyei után és a RMCGF előtt.

MAMS: Izgalmasan zárult az MBH BEFEKTETÉSI BANK Országos Gyorsasági Bajnokság és Kupa esemény utolsó fordulója a Slovakia Ringen!
2024. Október 08. 13:48, kedd |

Szeptember 20-22. között rendezték a bajnokság V. fordulóját a szlovákiai Diósförgepatony mellett fekvő versenypályán.

Molnár Martin nyerte az idegek harcát, ő lett az újoncok bajnoka a brit Forma-4-ben
2024. Október 08. 07:16, kedd |

A Virtuosi Racing magyar versenyzője 90 pontos hátrányt dolgozott le a szezon során.

Nemzetek Ligája - Fiola: nem mi vagyunk az esélyesek, de szeretnénk megszorítani a hollandokat
2024. Október 08. 07:15, kedd |

Fiola Attila szerint hazai pályán minden rivális ellen magabiztosan kell pályára lépnie a magyar labdarúgó-válogatottnak, így pénteken, a holland csapat ellen is, a Nemzetek Ligája harmadik fordulójában.

Nemzeti Vágta - Decs lovasa nyerte a 17. Nemzeti Vágtát
2024. Október 07. 07:51, hétfő |

Decs lovasa, Tóbiás Zsuzsa nyerte Galaxy nevű lovával a 17. Nemzeti Vágta döntőjét vasárnap a Szilvásváradi Lipicai Lovasközpontban.

Férfi kézilabda klubvilágbajnokság - A Veszprém hosszabbításban megnyerte a döntőt
2024. Október 04. 07:42, péntek |

A Veszprém HC nyerte az Egyiptomban rendezett férfi kézilabda klubvilágbajnokságot, mivel hosszabbítás után 34-33-ra legyőzte az előző három alkalommal aranyérmes német SC Magdeburgot a csütörtöki döntőben.

Nagyot küzdött, de kikapott a Fradi a Tottenhamtól
2024. Október 04. 07:34, péntek |

Második mérkőzését is elvesztette a Ferencváros a labdarúgó Európa-liga alapszakaszában: a magyar bajnok csütörtökön hazai pályán 2-1-re kapott ki az angol Premier League-ben szereplő Tottenham Hotspurtól.

Világsztárokkal érkezik a Rallycafé őszi lapszáma
2024. Október 03. 21:55, csütörtök |

Kalle Rovanpera, Johan Kristoffersson, Nani Roma és Valtteri Bottas egyaránt hosszabb interjút adott a Rallycafe Magazin idei harmadik számának.

Nemzetek Ligája - Húszezer euróra büntették a magyar szövetséget
2024. Október 03. 08:04, csütörtök |

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) 20 ezer eurós (8 millió forintra) büntetéssel sújtotta a magyar szövetséget (MLSZ) a szurkolók viselkedése miatt.

Nemzetek Ligája - Szűcs és Fiola is Rossi 24 fős keretében
2024. Október 02. 06:00, szerda |

Újoncként Szűcs Kornélt is meghívta Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az októberi Nemzetek Ligája-mérkőzésekre készülő 24 fős keretébe.